SALON FIRMOWY

MEBLE MIESZKANIOWE

ul.Biznesowa 4 26-600 RADOM

sprzedaż detaliczna tel. 730 734 313

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

MEBLE HOTELOWE
Mazowszany 31 , 26-624 KOWALA

sprzedaż hurtowa tel. +48 692 177 991 

 

meble do hoteli

Inteligentnie urządzony hotel to taki, który nie tylko naprawdę dobrze wygląda, ale jest też bardzo praktyczny.

Hotel na wysokim poziomie musi być też bardzo praktyczny

Jego jakość – wysoka jakość, powinna być widoczna w każdym najmniejszym szczególe. Goście hoteli zwracają na to uwagę i czasem mały drobny element może zdecydować o tym, czy będą chcieli wrócić w dane miejsce czy też nie. Jeśli więc nie chcą Państwo pozwolić sobie na byle jakość – trzeba mieć to na uwadze. Idąc tym tropem można śmiało stwierdzić, że jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia hotelowego są meble. Począwszy od tych znajdujących się w recepcji po te zlokalizowane w każdym z pokojów – wszystkie muszą prezentować się jak najlepiej i być dobrze wykonane. Takie właśnie meble hotelowe Drodzy Państwo znajdziecie w szerokiej ofercie naszego internetowego sklepu.


łóżka hotelowe i dodatki
meble do hoteli - twarde meble hotelowe
Meble hotelowe - sofy i dostawki
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
ITS

Meble Michalczewski
Mazowszany 31C
26-624 KOWALA
tel.: +48 48 385 75 97
e-mail:

 
Copyrights Meble Michalczewski
Realizacja strony www: ENSICO

Przedstawiony kosztorys towarów i usług jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi wiążącej oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego i może ulec zmianie. Informacje są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w myśl art. 71 kc. Strona www.itsservice.pl używa plików cookies by w pełni poprawnie prezentować zawarte w niej treści oraz gromadzić statystyki ruchu. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce plików cookies

Znaki towarowe i produktowe zawarte w treści strony są chronione prawem autorskim. Pozostałe logotypy, znaki graficzne i inne elementy zostały wykorzystane jednynie w celach informacyjnych i są własnością ich prawowitych właścicieli.

więcej