SALON FIRMOWY

MEBLE MIESZKANIOWE

ul.Biznesowa 4 26-600 RADOM

sprzedaż detaliczna tel. 730 734 313

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

MEBLE HOTELOWE
Mazowszany 31 , 26-624 KOWALA

sprzedaż hurtowa tel. +48 692 177 991 

 

Meble Michalczewski

Firma Meble Michalczewski powstała w 1998 roku jako mała firma rodzinna. Obecnie zatrudniamy wielu pracowników, a produkcja odbywa się nowopowstałych, nowoczesnych halach produkcyjnych.

Od początku naszej działalności staramy się tworzyć funkcjonalne i oryginalne meble tapicerowane. Tworząc naszą kolekcję staramy spełnić oczekiwania naszych klientów, których uwagi przekazywane są przez pracowników sklepów firmowych do zakładu produkcyjnego, gdzie są uwzględniane w procesie projektowania nowych modeli.

W ofercie posiadamy komfortowe meble w szerokiej gamie od prostych kanap do zestawów wypoczynkowych i narożników. Produkty naszej firmy dostępne są w salonach firmowych oraz u dystrybutorów. Wyroby naszej firmy docenili także nasi południowi sąsiedzi na Słowacji gdzie eksportujemy szeroki ich asortyment.


Kupując nasze meble otrzymujesz:

  • optymalnie wyprofilowane projekty, pod względem użytkowym i estetycznym;
  • meble miłe dla oka i wygodne w użyciu, co przekłada się na codzienne z nimi obcowanie;
  • luksus idealnego wyboru do określonej aranżacji – nasza oferta jest tak bogata, że każdy znajdzie coś najbardziej odpowiedniego;
  • ofertę najbardziej korzystną cenową – co jest ważne dla każdego Klienta bez wyjątku,
  • wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, solidne wykonanie z najlepszych materiałów.

Co ważne, naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firmowych. Podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia, stawiając przede wszystkim na: jakość, terminowość, profesjonalizm. U nas również najmilsza, fachowa obsługa – czekająca na udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania związane z naszą ofertą.


Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej bogatej oferty zapraszamy serdecznie już dzisiaj do kontaktu z nami. Nasi wyszkoleni pracownicy odpowiedzą na każde pytanie, tak by mogli mieć Państwo pewność, że inwestycja w produkty naszej firmy to inwestycja najlepsza z możliwych. To wszystko i więcej na naszej stronie – zapraszamy już dzisiaj!

ITS

Meble Michalczewski
Mazowszany 31C
26-624 KOWALA
tel.: +48 48 385 75 97
e-mail:

 
Copyrights Meble Michalczewski
Realizacja strony www: ENSICO

Przedstawiony kosztorys towarów i usług jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi wiążącej oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego i może ulec zmianie. Informacje są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w myśl art. 71 kc. Strona www.itsservice.pl używa plików cookies by w pełni poprawnie prezentować zawarte w niej treści oraz gromadzić statystyki ruchu. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce plików cookies

Znaki towarowe i produktowe zawarte w treści strony są chronione prawem autorskim. Pozostałe logotypy, znaki graficzne i inne elementy zostały wykorzystane jednynie w celach informacyjnych i są własnością ich prawowitych właścicieli.

więcej